Utropspris
Klaffbord, Kar-Johan-stil, 1900-tal, mahogny, 87 X 70 75 cm
nr. 742867
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 28m, 15s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, höjd 183 cm
nr. 742869
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 8h, 30m, 15s
Stolar 5 st, Nyrokoko, 1800-tal, sitsar i rotting
nr. 742873
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 32m, 15s