Utropspris
Utropspris
Satsbord 2 st, 1960-tal teak, höjd 48 cm och lägre
nr. 745990
250 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 10m, 33s
Lampbord, gulmetall & marmor, Ellos "Gabriella" H=53 D=46
nr. 746061
250 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 30m, 33s
Trädgårdsbord 1900-talets första hälft, plåt & smide D=68 H=77
nr. 746067
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 36m, 33s
Konsol i järn B=55 D=42
nr. 746068
450 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 37m, 33s
Soffbord med intarsia rokokostil D=78 H=49
nr. 746070
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 39m, 33s
Trädgårdsstolar ett par hopfällbara + avställningsbord H=45
nr. 746074
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 43m, 33s
Spegel fasettslipat glas 1940-tal 144x64
nr. 746076
200 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 45m, 33s
Hatthyllor 2 st L=120 och mindre
nr. 746078
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 47m, 33s
Soffbord, glasskiva, 1900-talets slut, H=50 D=100
nr. 746094
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 52m, 33s
Hylla i form av gitarr, 1950-tal, teak, längd 87 cm
nr. 746095
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 54m, 33s
Fåtölj 1960-tal
nr. 746139
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 22m, 33s
Vägghylla, 3 hyllplan, vägghållare i mässing B=80
nr. 746162
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 2m, 33s
nr. 746229
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 28m, 33s
nr. 746230
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 30m, 33s
Karmstolar ett par, rotting och bambu, 1900-talets andra hälft,
nr. 746253
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 56m, 33s
Trädgårdsgrupp, bord 65x65 H=70 + paret stolar
nr. 746331
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 57m, 33s
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
250 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 9h, 16m, 33s
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 30m, 33s
nr. 746409
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 11h, 14m, 33s
Cafebord B=90 + trädgårsslang/vinda
nr. 746717
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 49m, 33s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 17m, 33s
Fåtölj, 1970-tal, betsat trä tygklädsel, bredd 100 cm
nr. 746722
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 19m, 33s
nr. 746791
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 29m, 33s
Byrå och spegel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 70 + 89 cm
nr. 746867
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 19m, 33s
14
15
15