Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Leksaker & Hobby
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Elgitarr, Gibson Les Paul, serienummer 013670506, L = 99, m. Gibson hardcase
nr. 745659
Aktuellt bud:
3 300 kr
Utropspris: 8 000 kr
4d, 15h, 20m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Waterbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=140 horn L=60
nr. 745657
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
4d, 15h, 16m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Kudo, bogmonterad, 2000-tal, H=163 horn L=95 (51 tum)
nr. 745660
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 10 000 kr
4d, 15h, 22m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Dockor 2 st, Barbie och Skipper, Mattel, 1960-tal, originalkartonger
nr. 745572
Aktuellt bud:
950 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 16h, 20m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Leksaksbil, Tekno, 1950-tal, typ 2, VW-buss med reklam för "Vademecum Munvatten, Oké-tvål och Barnängen" längd 8,5 cm
nr. 745576
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 16h, 28m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kamera, Zorki, USSR, 1950-tal
nr. 745342
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 10m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Leksaksbilar, Tekno, Corgi och Dinky Toys, längd 10 cm och mindre
nr. 745573
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 16h, 22m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Gnu Black wild beast, bogmonterad, 2000-tal, H=85
nr. 745649
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 15h, 4m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Blesbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=80
nr. 745653
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 15h, 8m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Grill, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, höjd 56 cm
nr. 745769
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 50m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrin, spegel, pipor, träfigurer, bla Kay Bojesen, diameter 26 cm och mindre
nr. 745580
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 36m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Common Reedback, bogmonterad 2000-tal, H=90
nr. 745646
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 15h, 0m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Gray Duiker, bogmonterad, H=44
nr. 745648
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 15h, 2m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fiskeutrustning
nr. 745873
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 6m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fender CG-24SCE, akustisk, inbyggd mikrofon, nylonsträngar + väska
nr. 746116
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 15h, 48m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fender CD-140SCE, akustisk, stålsträngar, inbyggd mikrofon, capoklämma och väska
nr. 746119
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 15h, 50m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Dockor, bland annat Steiff, Brio Byggsats, symaskin och kassaapparat
nr. 745574
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 16h, 24m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barnsekretär, allmoge, 1800-tal, senare bemålning, 150 X 58 X 43 cm
nr. 745692
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 15h, 56m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Båttillbehör, badstege, spöhållare, mm
nr. 745830
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 26m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Modelljärnväg, Hornby, skala 0, räls ca 17 m
nr. 746059
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 15h, 18m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gunghäst, 1900-talets senare hälft, H=50 L=102
nr. 746172
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 44m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barnstolar 8 st, Pixner, stapelbara
nr. 746824
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 49m, 32s
Spara
Lägg bud
Lägg bud