Utropspris
Oidentifierad konstnär samisk konstnär, träsnitt 34x18
nr. 746305
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 0m, 24s
Åke Wickström, offsettryck 32/100, 36x45
nr. 746306
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 1m, 24s
Litografier bla Dan Nygårds, rammått = 42x33 & mindre
nr. 746308
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 2m, 24s
nr. 746310
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 4m, 24s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 102x84
nr. 746242
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 6m, 24s
Tryck 1900-tal 87 X 61 cm
nr. 746259
300 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 24m, 24s
Gunnar Ekdahl, olja på duk, 58 X 43 cm
nr. 746261
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 26m, 24s
Landskapsmålning, oidentifierad konstnär, signerad Ellen Börtz34 X 24 cm
nr. 746262
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 0h, 28m, 24s
Oscar Reutersvärd, litografier 6 st 149/190 39 X 29
nr. 746459
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 0h, 28m, 24s
B Petersson olja på pannå 41 X 38
nr. 746465
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 0h, 34m, 24s
Disney litografier 3 st 500 upplagor, rammått 22 X 20
nr. 746466
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 35m, 24s
Picasso efter pressat skinn 43 X 83
nr. 746467
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 36m, 24s
Otydligt signerad akvarell 36 X 54
nr. 746468
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 37m, 24s
Torsten Torstensson -59 olja på pannå 60 X 50
nr. 746469
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 38m, 24s
Erik Almgren -67 olja på duk 41 X 56
nr. 746470
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 39m, 24s
Gerhard Wihlborg olja på duk 35 X 52
nr. 746472
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 40m, 24s
Björn Dahl, litografi 4/80 28x37, ots
nr. 745401
150 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 40m, 54s
nr. 746273
150 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 0h, 46m, 24s
Alf Stridfeldt, litografier, 3 st, 30x40
nr. 746345
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 26m, 24s
Olle Svanlund, litografier, 2 ST, 31X24
nr. 746347
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 30m, 24s
Skolplanscher 2 st äldre 100 X 70
nr. 746558
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 39m, 24s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64x44
nr. 746356
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 46m, 24s
Sven Nilsson, olja på pannå, 33x29
nr. 746359
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 52m, 24s