Vår visningslokal i Karlskrona stängs i april
Utvalda auktioner
Se alla auktioner
Reskoffert, 1900-talets första hälft, längd 76 cm
nr. 741842
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 23h, 50m, 21s
Handväska, Michael Kors, bredd 30 cm
nr. 742064
250 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 48m, 21s
Savonett, guld i ytterboetten, 14 K, diameter 52 mm, innerboetten med gåvogravyr, daterad 1917, klockask och klockkedja
nr. 741926
8 200 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 1h, 2m, 21s
Djonk Kina 1900-talets andra hälft L=117 H=95
nr. 741587
550 kr
Utropspris: 5 000 kr
55m, 21s
Owe Zerge olja pannå 45 x 37
nr. 742267
3 000 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 23h, 0m, 21s
Gitarrförstärkare, Marshall JCM 2000 TSL 122 Triple Super Lead,68 X 27 X 50 cm + pedal
nr. 741937
3 000 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 1h, 22m, 21s
Skrivmaskin Underwood
nr. 741611
250 kr
Utropspris: 300 kr
23h, 2m, 21s
Medalj guld 23 och 18k V=15g ca
nr. 742472
7 600 kr
Utropspris: 7 000 kr
3d, 22h, 39m, 21s