Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 07 DEC 19:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bronsfigurin Indien
nr. 653611

Bronsfigurin Indien, 1900-tal, höjd 16 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-12-07 17:30:58 150 kr
Budgivare 4 2022-12-05 21:08:52 125 kr
Budgivare 3 2022-12-01 05:48:30 100 kr
Budgivare 2 2022-11-30 22:51:33 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 20:01:06 50 kr