Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 06 DEC 21:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Eldhund
nr. 653607

Eldhund, smide 1900-tal, längd 42 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-12-02 15:51:28 250 kr
Budgivare 1 2022-11-30 19:57:05 200 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:51:19 175 kr
Budgivare 1 2022-11-30 19:57:05 150 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:51:12 125 kr
Budgivare 1 2022-11-30 19:57:05 100 kr
Budgivare 2 2022-12-02 15:51:03 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 19:57:05 50 kr