Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 DEC 20:04
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nysilverföremål
nr. 653526

Nysilverföremål ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 2 2022-12-02 13:10:32 350 kr
Budgivare 3 2022-12-06 19:18:59 350 kr
Budgivare 2 2022-12-02 13:10:32 300 kr
Budgivare 1 2022-12-05 11:46:23 250 kr
Budgivare 2 2022-12-02 13:10:32 200 kr
Budgivare 1 2022-12-05 11:46:17 175 kr
Budgivare 2 2022-12-02 13:10:32 150 kr
Budgivare 1 2022-12-05 11:46:05 125 kr
Budgivare 2 2022-12-02 13:10:32 100 kr
Budgivare 1 2022-12-02 09:43:03 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 14:38:22 50 kr