Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 06 DEC 19:31
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Askar
nr. 653481

Askar + dosa, bl.a. nysilver och halmarbete, L = 19,5 o mindre

Anmärkningar: Skador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-12-06 19:20:34 250 kr
Budgivare 5 2022-12-06 19:28:10 250 kr
Budgivare 4 2022-12-06 19:20:34 150 kr
Budgivare 2 2022-12-05 21:36:35 125 kr
Budgivare 3 2022-12-06 10:58:05 100 kr
Budgivare 2 2022-12-05 21:36:35 75 kr
Budgivare 1 2022-12-02 18:40:38 50 kr