Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 06 DEC 19:29
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ask
nr. 653479

Ask, silver och trä, L = 13,5, tot V = 303 g

Anmärkningar: Gravyr

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-12-06 08:08:23 650 kr
Budgivare 5 2022-12-06 08:48:46 600 kr
Budgivare 4 2022-12-06 08:08:23 550 kr
Budgivare 5 2022-12-06 08:48:42 500 kr
Budgivare 4 2022-12-06 08:08:23 450 kr
Budgivare 2 2022-12-05 01:23:20 400 kr
Budgivare 2 2022-12-05 01:23:20 250 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:55:01 200 kr
Budgivare 1 2022-12-03 21:55:01 150 kr
Budgivare 4 2022-12-03 14:41:32 125 kr
Budgivare 3 2022-12-03 00:02:51 100 kr
Budgivare 2 2022-12-01 08:34:25 75 kr
Budgivare 1 2022-11-30 13:35:01 50 kr