Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 06 DEC 19:15
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Uppsatsskål
nr. 653454

Uppsatsskål, nysilver och glas, H = 26, D = 23

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-12-05 19:17:58 550 kr
Budgivare 3 2022-11-30 14:07:34 500 kr
Budgivare 4 2022-12-01 17:06:37 450 kr
Budgivare 3 2022-11-30 14:07:34 350 kr
Budgivare 4 2022-12-01 17:06:20 300 kr
Budgivare 3 2022-11-30 14:07:34 250 kr
Budgivare 4 2022-12-01 17:06:13 200 kr
Budgivare 3 2022-11-30 14:07:34 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 21:23:43 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 19:37:52 50 kr