Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 05 DEC 19:28
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Knivar
nr. 653400

Knivar, bl.a. Hackman m. hållare + skärbräda

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-12-05 19:17:50 350 kr
Budgivare 2 2022-12-03 15:15:41 300 kr
Budgivare 5 2022-12-02 06:43:59 250 kr
Budgivare 2 2022-12-01 17:32:10 200 kr
Budgivare 5 2022-12-01 15:41:47 175 kr
Budgivare 2 2022-12-01 17:32:04 175 kr
Budgivare 5 2022-12-01 15:35:05 150 kr
Budgivare 4 2022-11-29 21:44:18 125 kr
Budgivare 3 2022-11-29 19:43:44 100 kr
Budgivare 2 2022-11-29 18:04:31 75 kr
Budgivare 1 2022-11-29 05:36:33 50 kr