Auktionen avslutad:
3 200 kr
Avslutas: 05 DEC 19:13
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kaffeservis
nr. 653344

Kaffeservis silver 3 del, Finland tot V= 754g H=21,5 & mindre

Anmärkningar: Kaffekannans fot skadad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-11-29 09:28:59 3 200 kr
Budgivare 6 2022-12-05 18:13:20 3 100 kr
Budgivare 4 2022-11-29 09:28:59 2 900 kr
Budgivare 5 2022-11-30 19:27:19 2 800 kr
Budgivare 4 2022-11-29 09:28:59 2 000 kr
Budgivare 3 2022-11-28 21:41:01 1 900 kr
Budgivare 3 2022-11-28 21:41:01 450 kr
Budgivare 2 2022-11-28 21:16:21 400 kr
Budgivare 2 2022-11-28 21:16:21 250 kr
Budgivare 3 2022-11-28 21:40:40 200 kr
Budgivare 2 2022-11-28 21:16:21 175 kr
Budgivare 3 2022-11-28 21:40:34 150 kr
Budgivare 2 2022-11-28 21:16:21 125 kr
Budgivare 3 2022-11-28 21:40:24 100 kr
Budgivare 2 2022-11-28 21:16:21 75 kr
Budgivare 1 2022-11-28 19:49:46 50 kr