Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 05 DEC 19:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kandelaber
nr. 653327

Kandelaber + ljusstakar H=35 & mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-12-05 11:55:56 125 kr
Budgivare 3 2022-12-05 11:35:00 100 kr
Budgivare 2 2022-12-03 20:07:48 75 kr
Budgivare 1 2022-12-03 17:25:24 50 kr