Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 05 DEC 20:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mynt
nr. 653287

Mynt, 1900-tal, delvis silver

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-11-29 15:17:04 600 kr
Budgivare 2 2022-11-29 12:12:45 550 kr
Budgivare 2 2022-11-29 12:12:45 500 kr
Budgivare 3 2022-11-29 15:16:21 450 kr
Budgivare 2 2022-11-29 12:12:45 400 kr
Budgivare 3 2022-11-29 07:39:09 350 kr
Budgivare 2 2022-11-28 23:24:20 300 kr
Budgivare 3 2022-11-29 07:38:31 250 kr
Budgivare 2 2022-11-28 23:24:20 75 kr
Budgivare 1 2022-11-28 21:11:48 50 kr