3 600 kr
Avslutas: 27 NOV 19:43
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Victor Axelsson
nr. 651806

Victor Axelsson, olja på pannå, 41x51 cm, signerad och daterad 1918.

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 5 2022-11-27 19:40:56 3 600 kr
Budgivare 7 2022-11-27 19:36:57 3 500 kr
Budgivare 5 2022-11-27 19:38:53 3 400 kr
Budgivare 7 2022-11-27 19:36:57 3 300 kr
Budgivare 5 2022-11-27 19:36:13 3 200 kr
Budgivare 5 2022-11-27 19:35:40 3 000 kr
Budgivare 6 2022-11-27 19:11:52 2 900 kr
Budgivare 6 2022-11-27 19:11:52 2 500 kr
Budgivare 5 2022-11-27 17:09:14 2 400 kr
Budgivare 6 2022-11-27 19:09:50 2 300 kr
Budgivare 5 2022-11-27 17:09:14 900 kr
Budgivare 4 2022-11-24 15:21:28 850 kr
Budgivare 4 2022-11-24 15:21:28 750 kr
Budgivare 2 2022-11-25 22:33:28 700 kr
Budgivare 4 2022-11-24 15:21:28 650 kr
Budgivare 3 2022-11-21 15:49:47 600 kr
Budgivare 2 2022-11-20 22:26:05 550 kr
Budgivare 3 2022-11-21 15:49:37 550 kr
Budgivare 2 2022-11-20 22:26:05 75 kr
Budgivare 1 2022-11-20 21:18:07 50 kr