Auktionen avslutad:
5 400 kr
Avslutas: 27 NOV 19:37
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtöljer
nr. 651714

Fåtöljer ett par IKEA Arne Wahl-Iversen Prim teak textil

Anmärkningar: något solblekta

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (48 bud)
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 5 400 kr
Budgivare 17 2022-11-27 13:14:02 5 200 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 4 500 kr
Budgivare 17 2022-11-27 13:12:44 4 400 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 4 200 kr
Budgivare 17 2022-11-27 13:12:01 4 100 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 3 000 kr
Budgivare 12 2022-11-26 17:45:30 2 900 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 2 800 kr
Budgivare 12 2022-11-26 17:45:21 2 700 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 2 600 kr
Budgivare 16 2022-11-26 13:05:09 2 500 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 2 400 kr
Budgivare 9 2022-11-25 20:20:02 2 300 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 2 200 kr
Budgivare 9 2022-11-25 20:19:58 2 100 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 2 000 kr
Budgivare 9 2022-11-25 20:19:52 1 900 kr
Budgivare 15 2022-11-25 14:07:59 1 800 kr
Budgivare 14 2022-11-25 09:59:54 1 700 kr
Budgivare 13 2022-11-23 16:28:40 1 600 kr
Budgivare 12 2022-11-23 17:06:43 1 500 kr
Budgivare 13 2022-11-23 16:28:40 1 400 kr
Budgivare 12 2022-11-23 17:06:38 1 300 kr
Budgivare 13 2022-11-23 16:28:40 1 200 kr
Budgivare 12 2022-11-23 00:26:58 1 100 kr
Budgivare 12 2022-11-23 00:26:45 900 kr
Budgivare 11 2022-11-22 17:37:46 850 kr
Budgivare 10 2022-11-21 18:38:14 800 kr
Budgivare 9 2022-11-21 01:37:40 750 kr
Budgivare 8 2022-11-20 22:25:22 700 kr
Budgivare 7 2022-11-20 22:23:40 650 kr
Budgivare 6 2022-11-20 21:48:16 600 kr
Budgivare 7 2022-11-20 22:23:37 600 kr
Budgivare 6 2022-11-20 21:48:16 550 kr
Budgivare 4 2022-11-20 21:15:02 500 kr
Budgivare 4 2022-11-20 21:15:02 450 kr
Budgivare 6 2022-11-20 21:48:07 400 kr
Budgivare 4 2022-11-20 21:15:02 350 kr
Budgivare 6 2022-11-20 21:47:56 300 kr
Budgivare 4 2022-11-20 21:15:02 250 kr
Budgivare 6 2022-11-20 21:47:45 200 kr
Budgivare 4 2022-11-20 21:15:02 175 kr
Budgivare 5 2022-11-20 21:31:55 150 kr
Budgivare 4 2022-11-20 21:15:02 125 kr
Budgivare 3 2022-11-20 20:25:26 100 kr
Budgivare 2 2022-11-20 20:17:18 75 kr
Budgivare 1 2022-11-20 19:48:58 50 kr