Auktionen avslutad:
4 300 kr
Avslutas: 26 NOV 20:12
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtölj Bruno Mathsson
nr. 651589

Fåtölj Bruno Mathsson Jetson

Anmärkningar: bruksslitage fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (46 bud)
Budgivare 18 2022-11-26 20:06:51 4 300 kr
Budgivare 19 2022-11-26 20:09:18 4 300 kr
Budgivare 18 2022-11-26 20:02:43 4 200 kr
Budgivare 13 2022-11-26 18:42:37 4 100 kr
Budgivare 19 2022-11-26 18:37:22 4 000 kr
Budgivare 13 2022-11-26 18:42:34 3 900 kr
Budgivare 19 2022-11-26 18:37:22 3 800 kr
Budgivare 18 2022-11-26 18:31:43 3 700 kr
Budgivare 18 2022-11-26 18:31:43 3 500 kr
Budgivare 13 2022-11-26 10:03:16 3 400 kr
Budgivare 17 2022-11-25 23:25:17 3 300 kr
Budgivare 13 2022-11-26 10:03:13 3 200 kr
Budgivare 17 2022-11-25 23:25:17 2 400 kr
Budgivare 16 2022-11-25 22:32:32 2 300 kr
Budgivare 15 2022-11-25 19:39:02 2 200 kr
Budgivare 14 2022-11-25 08:43:03 2 100 kr
Budgivare 11 2022-11-24 13:59:31 2 000 kr
Budgivare 13 2022-11-24 10:41:52 1 900 kr
Budgivare 11 2022-11-23 20:43:48 1 800 kr
Budgivare 12 2022-11-23 20:29:41 1 700 kr
Budgivare 11 2022-11-23 07:20:12 1 600 kr
Budgivare 8 2022-11-23 00:36:49 1 500 kr
Budgivare 11 2022-11-21 17:11:57 1 400 kr
Budgivare 8 2022-11-21 16:13:08 1 300 kr
Budgivare 10 2022-11-21 10:38:58 1 200 kr
Budgivare 8 2022-11-20 23:03:05 1 100 kr
Budgivare 9 2022-11-20 20:24:23 1 000 kr
Budgivare 8 2022-11-20 19:55:52 950 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:34:04 900 kr
Budgivare 7 2022-11-20 16:49:13 900 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:34:04 850 kr
Budgivare 7 2022-11-20 16:49:09 800 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:34:04 750 kr
Budgivare 7 2022-11-20 16:49:04 700 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:34:04 650 kr
Budgivare 7 2022-11-20 16:49:01 600 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:34:04 550 kr
Budgivare 5 2022-11-20 06:36:09 500 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:34:00 500 kr
Budgivare 5 2022-11-20 06:36:09 200 kr
Budgivare 6 2022-11-20 10:33:57 175 kr
Budgivare 5 2022-11-20 06:36:09 150 kr
Budgivare 4 2022-11-20 01:10:49 125 kr
Budgivare 3 2022-11-20 00:19:45 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 21:16:14 75 kr
Budgivare 1 2022-11-19 20:52:29 50 kr