Auktionen avslutad:
3 700 kr
Avslutas: 24 NOV 20:38
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bogmonterad
nr. 651285

Bogmonterad vildsvinshuvud L=64

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 6 2022-11-24 18:04:36 3 700 kr
Budgivare 7 2022-11-22 17:57:29 3 600 kr
Budgivare 7 2022-11-22 17:57:29 3 100 kr
Budgivare 6 2022-11-22 16:47:03 3 000 kr
Budgivare 7 2022-11-22 17:57:16 2 900 kr
Budgivare 6 2022-11-22 16:47:03 2 800 kr
Budgivare 7 2022-11-22 17:57:10 2 700 kr
Budgivare 6 2022-11-22 16:47:03 2 600 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:39 2 500 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:39 2 300 kr
Budgivare 8 2022-11-22 16:37:00 2 200 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:21 2 100 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:10:09 2 000 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:18 2 000 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:10:09 1 900 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:14 1 800 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:10:09 1 700 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:10 1 600 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:10:09 1 500 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:06 1 400 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:10:09 1 300 kr
Budgivare 7 2022-11-21 14:43:01 1 200 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:10:09 1 100 kr
Budgivare 5 2022-11-19 21:11:50 1 000 kr
Budgivare 5 2022-11-19 21:11:50 550 kr
Budgivare 6 2022-11-19 22:09:27 500 kr
Budgivare 5 2022-11-19 21:11:50 450 kr
Budgivare 3 2022-11-17 21:32:29 400 kr
Budgivare 4 2022-11-19 16:49:09 400 kr
Budgivare 3 2022-11-17 21:32:29 350 kr
Budgivare 4 2022-11-18 07:38:47 300 kr
Budgivare 3 2022-11-17 21:31:31 250 kr
Budgivare 2 2022-11-17 21:20:27 200 kr
Budgivare 2 2022-11-17 21:20:27 75 kr
Budgivare 1 2022-11-17 20:42:32 50 kr