Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 24 NOV 19:26
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 651013

Figurin, Lisa Larson, K-Studio, Gustavsberg, höjd 16 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 8 2022-11-23 21:50:51 600 kr
Budgivare 7 2022-11-23 20:30:45 550 kr
Budgivare 6 2022-11-21 10:00:02 500 kr
Budgivare 7 2022-11-23 20:30:38 450 kr
Budgivare 6 2022-11-21 10:00:02 400 kr
Budgivare 5 2022-11-18 12:53:31 350 kr
Budgivare 2 2022-11-17 20:11:36 300 kr
Budgivare 4 2022-11-18 08:38:45 300 kr
Budgivare 2 2022-11-17 20:11:36 125 kr
Budgivare 3 2022-11-17 20:31:34 100 kr
Budgivare 2 2022-11-17 20:11:36 75 kr
Budgivare 1 2022-11-17 19:26:36 50 kr