Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 14 AUG 19:50
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Brännvinsservis Ryssland
nr. 632749

Brännvinsservis Ryssland, 1900 tal.

Anmärkningar: Kork fattas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 6 2022-08-14 19:46:14 600 kr
Budgivare 7 2022-08-14 17:57:07 550 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:03:30 500 kr
Budgivare 7 2022-08-14 17:55:47 500 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:03:30 450 kr
Budgivare 5 2022-08-10 11:45:35 400 kr
Budgivare 5 2022-08-10 11:45:35 300 kr
Budgivare 6 2022-08-11 11:03:01 250 kr
Budgivare 5 2022-08-10 11:45:17 200 kr
Budgivare 4 2022-08-10 08:37:32 175 kr
Budgivare 1 2022-08-08 16:14:58 150 kr
Budgivare 3 2022-08-08 15:54:15 125 kr
Budgivare 1 2022-08-07 20:06:17 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 20:04:35 75 kr
Budgivare 1 2022-08-07 19:57:23 50 kr