Auktionen avslutad:
2 400 kr
Avslutas: 14 AUG 21:28
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Lisa Larson
nr. 632556

Lisa Larson, "Emma" H=16

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 12 2022-08-14 21:14:48 2 400 kr
Budgivare 14 2022-08-14 18:56:08 2 300 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:15:55 2 200 kr
Budgivare 15 2022-08-13 23:28:53 2 200 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:15:55 1 800 kr
Budgivare 14 2022-08-11 16:05:39 1 700 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:15:55 1 600 kr
Budgivare 13 2022-08-09 22:21:51 1 500 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:15:55 1 400 kr
Budgivare 13 2022-08-09 22:21:48 1 300 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:15:55 1 200 kr
Budgivare 11 2022-08-08 20:34:42 1 100 kr
Budgivare 10 2022-08-08 19:19:33 1 000 kr
Budgivare 9 2022-08-08 16:15:11 950 kr
Budgivare 8 2022-08-08 08:00:28 900 kr
Budgivare 7 2022-08-08 05:29:11 850 kr
Budgivare 6 2022-08-08 01:07:16 800 kr
Budgivare 5 2022-08-07 22:11:11 750 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:06:39 700 kr
Budgivare 2 2022-08-07 21:41:07 650 kr
Budgivare 3 2022-08-07 22:05:24 600 kr
Budgivare 2 2022-08-07 21:41:07 550 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:28:25 500 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:28:25 250 kr
Budgivare 2 2022-08-07 21:41:03 200 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:28:25 50 kr