Auktionen avslutad:
2 900 kr
Avslutas: 14 AUG 21:18
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bestickservis
nr. 632534

Bestickservis, Folke Arström för Gense "Focus De lux"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (32 bud)
Budgivare 11 2022-08-14 17:04:59 2 900 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 2 800 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 2 100 kr
Budgivare 11 2022-08-14 17:04:06 2 000 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 1 900 kr
Budgivare 1 2022-08-14 12:47:54 1 800 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 1 700 kr
Budgivare 1 2022-08-14 12:47:50 1 600 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 1 500 kr
Budgivare 8 2022-08-12 20:22:18 1 400 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 1 300 kr
Budgivare 8 2022-08-12 20:22:13 1 200 kr
Budgivare 10 2022-08-09 15:13:41 1 100 kr
Budgivare 8 2022-08-08 11:54:35 1 000 kr
Budgivare 8 2022-08-08 11:54:35 700 kr
Budgivare 9 2022-08-08 16:14:22 650 kr
Budgivare 8 2022-08-08 11:54:35 600 kr
Budgivare 7 2022-08-08 09:41:59 550 kr
Budgivare 8 2022-08-08 11:54:27 500 kr
Budgivare 7 2022-08-08 09:41:59 450 kr
Budgivare 8 2022-08-08 11:54:23 400 kr
Budgivare 7 2022-08-08 09:41:59 350 kr
Budgivare 6 2022-08-08 07:39:36 300 kr
Budgivare 5 2022-08-07 22:14:46 250 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:11:13 200 kr
Budgivare 3 2022-08-07 22:03:18 175 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:11:09 175 kr
Budgivare 3 2022-08-07 22:03:18 150 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:11:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 22:03:18 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 21:29:44 75 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:29:16 50 kr