Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 06 JUL 19:38
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hushållsassistent
nr. 628806

Hushållsassistent, Electrolux + tillbehör

Anmärkningar: EJ testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 8 2022-07-06 19:34:11 950 kr
Budgivare 6 2022-07-06 19:32:06 900 kr
Budgivare 8 2022-07-06 16:11:10 850 kr
Budgivare 6 2022-07-06 15:40:55 800 kr
Budgivare 8 2022-07-06 14:49:44 750 kr
Budgivare 5 2022-07-06 13:22:42 700 kr
Budgivare 8 2022-07-03 22:38:57 650 kr
Budgivare 7 2022-07-02 07:57:06 600 kr
Budgivare 8 2022-07-03 22:38:51 550 kr
Budgivare 7 2022-07-02 07:57:06 500 kr
Budgivare 6 2022-07-03 14:46:31 450 kr
Budgivare 7 2022-07-02 07:57:06 400 kr
Budgivare 6 2022-07-01 15:47:13 350 kr
Budgivare 5 2022-06-30 20:12:53 300 kr
Budgivare 4 2022-06-30 17:49:15 250 kr
Budgivare 5 2022-06-30 20:12:50 250 kr
Budgivare 4 2022-06-30 17:49:15 200 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:24:50 175 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:24:50 150 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:30:48 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:24:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 20:43:48 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:24:50 50 kr