Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 06 JUL 19:37
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Teakbrickor
nr. 628763

Teakbrickor + pall, L = 59 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-07-06 19:31:33 150 kr
Budgivare 4 2022-07-06 19:06:43 125 kr
Budgivare 3 2022-07-06 14:06:56 100 kr
Budgivare 2 2022-07-06 12:11:31 75 kr
Budgivare 1 2022-07-06 00:07:24 50 kr