Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 04 JUL 20:12
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Stekgryta
nr. 628518

Stekgryta mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-07-04 19:57:59 250 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:33:24 200 kr
Budgivare 5 2022-07-04 18:48:17 175 kr
Budgivare 4 2022-07-04 15:12:55 150 kr
Budgivare 2 2022-07-04 11:30:21 125 kr
Budgivare 3 2022-07-04 10:06:44 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 08:24:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 23:04:00 50 kr