Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 04 JUL 20:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kamerautrustning
nr. 628514

Kamerautrustning bla Canon

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-07-04 18:39:46 400 kr
Budgivare 3 2022-07-04 15:00:03 350 kr
Budgivare 4 2022-07-04 14:14:07 300 kr
Budgivare 3 2022-07-04 14:59:54 300 kr
Budgivare 4 2022-07-04 14:14:07 250 kr
Budgivare 1 2022-07-04 14:52:19 200 kr
Budgivare 4 2022-07-04 14:13:49 125 kr
Budgivare 3 2022-07-04 11:09:01 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 21:29:28 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 07:25:36 50 kr