Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 04 JUL 20:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Takpapp
nr. 628512

Takpapp en rulle + verktyg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-07-04 20:05:10 150 kr
Budgivare 4 2022-07-01 17:25:57 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 21:01:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 18:27:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 10:30:34 50 kr