Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 04 JUL 19:37
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skivspelare Yamaha
nr. 628449

Skivspelare Yamaha

Anmärkningar: ej testad på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 4 2022-06-29 16:51:16 550 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 500 kr
Budgivare 4 2022-06-29 16:51:02 450 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 400 kr
Budgivare 4 2022-06-29 16:47:05 350 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 300 kr
Budgivare 4 2022-06-29 16:46:38 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 200 kr
Budgivare 4 2022-06-29 16:46:21 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 17:47:00 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 12:32:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 12:04:03 50 kr