Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 03 JUL 20:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Projektor Sankyo
nr. 628336

Projektor Sankyo

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-07-02 23:36:38 250 kr
Budgivare 2 2022-07-01 16:44:59 200 kr
Budgivare 1 2022-07-02 23:36:33 200 kr
Budgivare 2 2022-07-01 16:44:59 175 kr
Budgivare 3 2022-07-02 12:21:11 150 kr
Budgivare 2 2022-07-01 16:44:59 125 kr
Budgivare 1 2022-06-27 13:31:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 11:33:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:57:27 50 kr