Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 03 JUL 20:38
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Plastfåglar
nr. 628333

Plastfåglar 2 st H=75

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-06-30 13:12:42 350 kr
Budgivare 5 2022-07-01 21:22:25 300 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:12:42 250 kr
Budgivare 4 2022-07-01 07:42:46 200 kr
Budgivare 3 2022-06-28 20:59:52 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:58:20 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 19:54:42 125 kr
Budgivare 1 2022-06-27 22:02:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 16:36:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:15:26 50 kr