Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 03 JUL 19:32
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Spisluckor
nr. 628234

Spisluckor mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-07-03 10:58:10 175 kr
Budgivare 1 2022-06-30 06:23:45 150 kr
Budgivare 2 2022-07-03 10:57:47 150 kr
Budgivare 1 2022-06-30 06:23:45 50 kr