Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 03 JUL 19:30
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvbrunnar
nr. 628231

Golvbrunnar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-07-03 11:01:43 300 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:09:31 250 kr
Budgivare 3 2022-07-03 11:00:06 250 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:09:31 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:27:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:09:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 20:54:14 50 kr