Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 01 JUL 20:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dammsugare Electrolux
nr. 628144

Dammsugare Electrolux

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-06-29 16:30:24 350 kr
Budgivare 7 2022-06-30 07:24:56 350 kr
Budgivare 6 2022-06-29 16:30:12 300 kr
Budgivare 5 2022-06-26 13:23:13 250 kr
Budgivare 6 2022-06-29 16:30:05 250 kr
Budgivare 5 2022-06-26 13:23:13 200 kr
Budgivare 6 2022-06-29 16:30:00 175 kr
Budgivare 5 2022-06-26 13:23:13 150 kr
Budgivare 4 2022-06-26 00:21:55 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 22:21:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 18:35:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 02:11:29 50 kr