Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 01 JUL 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ställ
nr. 628120

Ställ med trådbackar B=45 H=70

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-07-01 08:56:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 13:39:18 50 kr