Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 01 JUL 19:55
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Radio
nr. 628101

Radio, Philips, L= 35 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-30 23:25:42 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 00:08:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 23:25:42 50 kr