Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 01 JUL 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Högtalare
nr. 628039

Högtalare ett par Studiocraft, höjd 37 cm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-07-01 16:11:44 125 kr
Budgivare 1 2022-07-01 19:18:49 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 16:11:44 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:26:31 50 kr