Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 30 JUN 19:46
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
TV-spel
nr. 627880

TV-spel, Romex

Anmärkningar: Ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-30 19:42:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:22:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 09:50:53 50 kr