Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 30 JUN 19:13
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vedlår
nr. 627816

Vedlår 75 X 62 H=53

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-30 06:19:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 20:19:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 22:24:36 50 kr