Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:11
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
TV Philips
nr. 622067

TV Philips 55 tum med väggfäste och fjärr

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 2 2022-05-27 20:01:01 950 kr
Budgivare 5 2022-05-27 20:01:33 900 kr
Budgivare 2 2022-05-27 20:00:50 850 kr
Budgivare 5 2022-05-27 18:08:18 800 kr
Budgivare 5 2022-05-27 18:08:18 650 kr
Budgivare 3 2022-05-23 09:42:03 600 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:18:26 600 kr
Budgivare 3 2022-05-23 09:42:03 550 kr
Budgivare 2 2022-05-22 19:00:44 500 kr
Budgivare 2 2022-05-22 19:00:44 250 kr
Budgivare 1 2022-05-20 23:35:08 200 kr
Budgivare 2 2022-05-22 16:58:38 200 kr
Budgivare 1 2022-05-20 23:35:08 50 kr