Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Generator
nr. 621995

Generator, Biltema, Bensin. G 1100.

Anmärkningar: Startar ej.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-05-26 19:57:04 550 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:47:27 500 kr
Budgivare 6 2022-05-26 18:44:16 450 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:47:27 400 kr
Budgivare 5 2022-05-20 20:09:28 350 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:47:27 300 kr
Budgivare 5 2022-05-20 20:07:08 250 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:47:27 200 kr
Budgivare 5 2022-05-20 20:07:04 175 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:47:27 150 kr
Budgivare 4 2022-05-20 07:45:53 125 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:47:20 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 20:51:58 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 20:14:31 50 kr