Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:45
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Ministereo
nr. 621981

Ministereo, Sharp.

Anmärkningar: Ej testad. Fjärrkontroll saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-26 17:29:29 75 kr
Budgivare 1 2022-05-25 14:14:38 50 kr