Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:37
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Knivställ
nr. 621931

Knivställ knivar fläkt mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-05-27 19:34:08 450 kr
Budgivare 2 2022-05-27 18:52:41 400 kr
Budgivare 2 2022-05-21 23:12:23 350 kr
Budgivare 1 2022-05-27 18:39:45 300 kr
Budgivare 2 2022-05-20 22:52:59 250 kr
Budgivare 3 2022-05-21 16:52:50 200 kr
Budgivare 2 2022-05-20 22:52:59 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:48:09 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 22:52:59 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:48:06 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 22:52:59 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 20:14:00 50 kr