Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:33
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Plastfåglar
nr. 621929

Plastfåglar 2 st H=75

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 8 2022-05-27 19:24:17 450 kr
Budgivare 9 2022-05-27 19:06:15 400 kr
Budgivare 5 2022-05-27 19:24:11 350 kr
Budgivare 9 2022-05-27 19:06:15 300 kr
Budgivare 8 2022-05-27 12:42:01 250 kr
Budgivare 7 2022-05-26 23:19:02 200 kr
Budgivare 6 2022-05-24 19:47:29 175 kr
Budgivare 5 2022-05-23 12:38:56 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 23:56:06 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 21:20:18 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 20:43:08 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 19:33:39 50 kr