Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:46
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Förstärkare Sonab R4000
nr. 621926

Förstärkare Sonab R4000 + skivspelare Sonab 85 S, stereo bänk

Anmärkningar: Bruksslitage ej testade, röklukt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 6 2022-05-27 19:16:34 650 kr
Budgivare 7 2022-05-27 20:43:06 600 kr
Budgivare 6 2022-05-27 18:37:28 550 kr
Budgivare 2 2022-05-25 07:59:02 500 kr
Budgivare 5 2022-05-25 04:45:50 450 kr
Budgivare 4 2022-05-24 23:02:51 400 kr
Budgivare 2 2022-05-23 22:53:45 350 kr
Budgivare 5 2022-05-23 11:34:19 300 kr
Budgivare 2 2022-05-23 22:53:31 250 kr
Budgivare 5 2022-05-23 11:34:19 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 23:13:52 175 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:58:54 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 14:35:52 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:52:45 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 10:38:05 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 23:08:56 50 kr