Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skafferidörr
nr. 621873

Skafferidörr med karm, karmmått 60 X 193

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 6 2022-05-26 12:07:56 1 300 kr
Budgivare 5 2022-05-26 08:51:34 1 200 kr
Budgivare 6 2022-05-25 19:12:17 1 100 kr
Budgivare 6 2022-05-25 19:12:17 900 kr
Budgivare 4 2022-05-25 18:32:59 850 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 800 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:29:08 800 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 750 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:29:04 700 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 650 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:29:00 600 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 550 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:28:56 500 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 450 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:28:48 400 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 350 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:28:44 300 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 250 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:28:37 200 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:34 175 kr
Budgivare 4 2022-05-23 07:32:15 150 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:21:21 150 kr
Budgivare 4 2022-05-23 07:32:15 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 21:27:37 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 13:14:44 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:36:35 50 kr