Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:07
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fasadlampa
nr. 621872

Fasadlampa koppar glas H=37 L=31

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-27 06:25:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-26 22:35:34 50 kr