Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:06
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ångmopp Philips
nr. 621869

Ångmopp Philips

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-05-25 05:47:47 175 kr
Budgivare 2 2022-05-25 16:27:55 150 kr
Budgivare 3 2022-05-25 05:47:47 125 kr
Budgivare 2 2022-05-22 13:46:08 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 13:46:01 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 12:17:14 50 kr