Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Torkhuv Turbo Super
nr. 621868

Torkhuv Turbo Super 1900-talets mit

Anmärkningar: ej testad på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-05-26 23:13:56 175 kr
Budgivare 3 2022-05-26 19:25:38 150 kr
Budgivare 2 2022-05-26 08:29:02 125 kr
Budgivare 3 2022-05-26 07:55:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-25 16:33:35 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:35:33 50 kr