Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:19
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Element Adax
nr. 621855

Element Adax 3 st L=105

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-05-26 16:57:58 450 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:10:27 400 kr
Budgivare 2 2022-05-26 16:57:58 350 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:10:00 300 kr
Budgivare 2 2022-05-25 13:34:45 250 kr
Budgivare 1 2022-05-26 04:42:43 200 kr
Budgivare 2 2022-05-25 13:34:45 175 kr
Budgivare 1 2022-05-26 04:42:19 150 kr
Budgivare 2 2022-05-25 13:34:45 125 kr
Budgivare 1 2022-05-26 04:42:12 100 kr
Budgivare 2 2022-05-25 13:34:35 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 16:22:05 50 kr